18 Haziran 2015

Hepsiburada.com Anti Profesyonel Anlayış!

Facebook gibi milyonlarca üyesi olan bir sitede bir oyuncak ile ilgili Hepsiburada.com' a ait reklamı gördüm. Yeğenimin uzun süredir istediği oyuncak olduğu için giriş yapıp hemen aldım ve yeğenimde de söyledim.

Kargo bırakın vaat ettiği tarihte göndermeyi, müşteri hizmetleri ile görüştüğümde firmanın stoğun da yok, geldiğinde hemen gönderilecek yanıtını aldım. Anti profesyonel şekilde ya siparişleri alıp yurt dışından getirtiyorlar ya da sitelerine daha fazla giriş yaptırmak için Facebook gibi potansiyeli olan bir siteye koyup prim yapıyorlar. Yeğenim her gün bana oyuncağı soruyor ve bir cevap veremiyorum. Sitede de mail ile muhatap olabileceğiniz kimse yok. Mail atacağım posta adresine ulaşamadım.

Merve 109 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Haziran 2015

    Sayın Merve O. Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BDZ-456-49458 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön