08 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Anneler Günü İbareli Ürün Anneler Gününe Yetişmiyor!

Anneler günü ibareli, Tefal doğrayıcı, uzun süreli tedarik sürecinde kalınca firmayı aradım. Arada belirtmek isterim ki ürünü anneler günü tarihinden 10 gün önce sipariş ettim. Neticede üzerine anneler için ibaresi koyup bir kategori açınca bunu o güne yetiştirmeyi taahhüt etmiş oluyorsunuz doğal olarak.

Konuştuğum her kişi aynı şekilde 1 ila 7 gün arası teslimat süresi olduğunu ve ve ortalama 7 iş gününde (1 ila 7 gün arası derken bu nasıl ortalama 7 iş gününe denk geliyor onuda anlamadım) teslim edileceğini söyledi. Anneler günü ibaresini hatırlatınca aynı açıklamayı bir kez daha yinelemekle yetindi. Şimdi bu sitedeki şikayetime istinaden muhtemelen aynı cevabı verecekler. O zaman o ibare niye?

Harun 31 Okunma

Cevaplar

  • Harun 08 Mayıs 2013

    firma ürünün neden ''anneler için'' ibaresi ile satılıp sanki anneler gününe yetişebilirmiş izlenimi verdiği hakkındaki soruma bir cevap vermemiş, tarafıma, belki yüzüncü kez dinlediğiğim ortalama teslimat süresi 1-7 gün arasıdır cevabını vermiştir. Şikayetvar okuyucularının sanki şirket problemimi çözdü gibisinden bir izlenim edinmesini istemem.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Harun L, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön