01 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ankastre "Toplama" Set Yolladı!

Hepsiburada.com'dan aldığım Simfer ankastre setin davlumbazı set açıklamasında ve görselinde siyah olarak belirtilmesine rağmen gri renkte elime ulaştı. Set olarak aldığım ürünün ocağında ve fırınında sorun yok. Bu nedenle ürünün davlumbazının değişimini istediğimde ilk başta sadece davlumbazı gönderdiğimizde bu sorunun ortadan kalkacağını söylenirken ertesi gün değişimin sağlanamayacağı, ürünü beğenmiyorsam tamamının iade alınacağı belirtildi.

Açılan ürünü aynı şekilde göndermenin basit bir şey olmadığını ilettiğimde aldığım cevap ürünün set olduğu! Evet bence de ürün set ve bu setin rengi de siyah!

Hepsiburada'dan toplama değil vaat ettikleri seti ve biraz da nezaket istiyorum!

Sevcan 102 Okunma

Cevaplar

  • Sevcan27 Haziran 2013

    hala arayan soran yok, en iyisi bayiden alışveriş yapmak galiba. en azından derdini anlatacak birisini bulursunuz.

  • Sevcan07 Mayıs 2013

    hepsiburada.com beni bu ürünü aldığıma pişman etti. arayan soran da yok.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Sevcan S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön