Hepsiburada.com Almış Olduğum Ürün İade Alınmadı!

Raşit Y. |

Hepsiburada.com'dan 29482*** sipariş numarası ile bir telefon almıştım. Kargo bana geldikten yaklaşık iki saat sonra tekrar kargoya vererek ürünü iade ettim. İadeyle ilgili e-postadan E..K..adlı birinden anlayamadığım bir e-posta geldi. Daha sonra Hepsiburada.com hesabım bölümüne girdiğimde ürün iade talebiniz uygun bulunmamıştır bildirimini gördüm ve neden uygun bulunmadığına dair tek bir ibare bile yoktu.

Bunun üzerine Hepsiburada.com'u aradım ve almış olduğum telefonun üzerinde kılcal çizikler olması dolayısıyla uygun bulunmadığını öğrendim ve şok oldum. Sürekli Hepsiburada.com'dan alışveriş yapan biri olarak yaklaşık iki saat sonra iade ettiğim telefonda kılcal çizikler bahanesiyle iade edileceğini ben arayarak öğrendim. Müşteriye herhangi bir telefon veya e-posta atılmıyor. Ayrıca iki saat sonra iade ettiğim telefonu nasıl çizebilirim? Sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Raşit Y.
  12 Temmuz
  00:23

  Kayıt numarası falan bahane alel acele geri göndermişler ürünü ne arayan oldu ne ilgilenen hakkımı helal etmiyorum zıkkım olsun bir dahada Hepsiburada'dan alışveriş yaparsam namerdim

 • 20 Haziran
  10:06

  Sayın Raşit Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QRL-706-89416 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri