17 Şubat 2016

Hepsiburada.com Alınan Ürünün Gönderilmemesi.

Sipariş vermiş olduğum ürüne ait görseller değiştirilmiş ürün bedeli düşük olmasına rağmen aramızda bir ticari sözleşme ilişkisinin olduğundan habersiz sanırım bu insanlar, yaptıklarını tamamen hukuksuzca bir işlem.

Kargo gelmeyince bakıyorum temin aşamasında diyor, ürün akıbetini sormak için mesaj atıyorum kimsenin bir karşılık verdiği yok kaç gündür. Yıllardır internetten alışveriş yaparım, böyle bir olayla karşılaşmadım, bu kadar kurumsal bir firmanın yaptığı bu ise sıradanlar ne yapar dedirtiyor insana.

Demem o ki Şikayet Var'daki şikayetlerin hakkını sonuna kadar veriyorlar. Ve şimdi de cevap veriyorlar ürün temin edilemedi diye. En büyük hayal kırıklığı ise yan masamdaki iş arkadaşıma benden daha sonra sipariş vermesine rağmen ürün gönderiliyor, ben 2 paket verdim diye ürünü göndermiyorlar. Tüketici Hakem Heyeti olmak üzere bütün şikayet yollarına başvuracağım.

Oğuzhan 38 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Şubat 2016

    Sayın Oğuzhan A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PQD-374-31090 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön