Hepsiburada.com Alınan Her Cihaz Sorunlu!

Kerem B. |

11908*** sipariş numarası ile ürün satın aldım, ürün dün elime geçti paketi açtım ürünün ekranın sağ alt kısmında ekran içinde toz mevcut. Hemen iade kodu oluşturup yarım saat içinde cihazı iade için gönderdim (cihaza hat takmadım, wifi bağlamadım, kurulum yapmadım cihazı çalıştırmadım. Tozu görmek için çalıştırmaya gerek yok gün ışığında gözükmekte) asıl sorun şu şimdi ürün satıcı firmaya ulaşacak o inceleyecek 3 gün içinde onay verecek vs. vs işin yoksa uğraş dur sizi bilmem ama bizim vaktimiz değerli ve ben şu an telefonsuzum. Her seferinde sorun yaşamak yerine hatasız ürün satışı yapsanız da kaliteniz düşmese çevremde kime sorsam Hepsiburada.com'dan bir daha alışveriş yapmam diyor kendinizi düzeltin.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem B.
  23 Mayıs
  11:56

  18 inde satın aldığım ürün iadesi için halen beklemekteyim daha neyi bekleyeceğiz veya ne kadar bekleyeceğim bilmiyorum. Satıcıda iade ürünü teslim alıp iadeyi onaylamış ama halen beklemekteyiz.

 • 20 Mayıs
  16:02

  Sayın Kerem B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QNU-224-20218 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri