18 Şubat 2016

Hepsiburada.com Aldığım Ürünü Göndermiyor!

09.02.2016 tarihinde sipariş verdiğim ıslak mendilin tahmini kargoya veriliş tarihi 12.02.2016 gözükmesine rağmen hala kargoya verilmedi ve bugüne kadar da tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Ayrıca gene hiçbir bilgilendirme yapılmadan ürün resmi ve ürün adı değiştirilmiş.

Üzerinden bu kadar gün geçtikten sonra mesaj attığım da ise ürünü temin edemediklerini ve siparişi iptal etmemi söylediler. Kargoya verilmesi gereken gün üzerinden neredeyse bir hafta geçmiş ancak ben mesaj atıp sormasam hala ürünün kargolanmasını boşuna bekleyecektim. Ürün başka sipariş verenlere gönderilirken temin edilememesi doğru değil. Verdiğim siparişin satış sözleşmesinde belirtilen şeklinde gönderilmesini istiyorum.

Gökhan 37 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 18 Şubat 2016

    Ürün temin edilmemektedir mesajını tekrar göndermişsiniz, herhangi bir çözüm yok. Gördüğüm kadarı ile bazı müşterilere şiparişleri teslim edilmiş. Başka müşterilere ürün temin edilebilirken bana neden temin edilmemektedir deniliyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Şubat 2016

    Sayın Gökhan Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LXH-629-48044 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön