13 Aralık 2013

Hepsiburada.com Aldığım Ürünü Göndermiyor!

İhtiyacım olan klimayı almak için ilgili Hepsiburada.com internet sitesini inceledim ve taahhüt ettiği şartlar klimayı satın almamı sağladı. Fakat taahhüt edilen şartlar yerine getirilmedi.

Klimanın 3 gün içinde kargolanacağı taahhüt edilmekle birlikte aradan 5 gün geçmesine rağmen tedarik aşamasında görünüyor. Firmayı arayıp bilgi almak istediğimde geçiştiriliyorum. Yapılan şey tüketicinin yanıltılmasıdır. Tutamayacağın sözü vermeyeceksin.

İşimi gücümü bırakıp böyle sözünde durmayan dürüst davranmayan firmalarla uğraşmak istemiyorum açıkçası fakat yanıltılmak zoruma gidiyor.

Atalarımızın dediği gibi "Bin bilsen bir bilene sor" Annem bu siteden alışveriş yapma demesine rağmen böyle bir hata yaptım. Bir daha Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmak mı? Asla!

Emre 159 Okunma

Cevaplar

  • Emre 15 Aralık 2013

    Hepsiburada.com çözüm üretmiyor müşteri temsilcilerini bile makine gibi konuşmaları konusunda yetiştiriyor... Sorulan soru ne olursa olsun cevap aynı .... Talebinizi oluşturuyoruz... Kaçıncı arayisinizin olduğunun önemi yok.. Ben talep oluşturun istemiyorum çözüm istiyorum...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Emre Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön