Hepsiburada.com Aldığım Ürünü 26 Gündür Kargoya Vermiyor!

Taha E. |

Hepsiburada.com'dan 30 Ağustos 2016 Salı günü almış olduğum Fossil marka kol saati tam 26 gündür kargoya verilmedi. Müşteri hizmetlerine mesaj attığım zaman bana kendi bünyelerindeki satıcıyla konuşacaklarını, kargo tarihini öğrenip beni bilgilendireceklerini söylüyorlar. Aradan birkaç gün geçtikten sonra bana kargo tarihini söylüyorlar fakat hep yalan. Her seferinde aynısı oluyor ve ürün vaat ettikleri tarihte kargoya verilmiyor. Kısacası beni yaklaşık bir aydır oyalıyorlar. Üstelik ürüne baktığım zaman ürün hala satışta gözüküyor. Madem stokta yok ürün o zaman niye satışta gözüküyor? Ürünün en kısa süre içerisinde kargoya verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taha E.
  29 Eylül
  11:57

  Bana tedarik edilemiyor dedikleri ürün şu an hala satışta gözüküyor. Nasıl iş bu anlayamadım.

 • 26 Eylül
  13:39

  Sayın Taha E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MKZ-604-63186 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri