15 Nisan 2013

Hepsiburada.com Aldığım Telefon 3 Aydır Kapalı!

Hepsiburada.com sitesinden aldığım telefonum 3 aydır kapalı hala telefonumu açmadılar. Müşteri hizmetleri ile defalarca konuştum. Bana klonlu taahhütnamesi belgesi gönderdiler doldurmamı ve kimlik ve fatura fotokopisi ile birlikte göndermemi istediler, gönderdim. 2 gün içinde döneriz dediler, dönmediler.

Bu yaklaşık 5 -6 kez tekrar etti. En son üst düzey yetkili ile görüşmek için genel müdürlüğü aradım. Orada müş. hiz. müdürü bir bayanla görüştüm. Tekrar aynı belgeleri istedi. 48 saat içinde açılacak dedi. 10 gün oldu tık yok. Artık bunun için her yere baş vuracağım.

Banu 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Banu Sancar B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön