11 Şubat 2014

Hepsiburada.com Aldığım Cep Telefonu Arızalı Çıktı.

23 ocakta aldığım LG G2 telefonunda 4 günlük kullanımın sonunda video modunda tıkırtılar ve titremeler oldu. Siteye bildirdim onarılsın diye 30 ocakta gönderdim ürünü.6 şubatta ürünün onarıldığını,güncelleme yapılıp gönderildiğini öğrendim.

8 şubatta elime ulaştı ama hala aynı sıkıntı mevcuttu,ürün onarılmamıştı. Müşteri hizmetlerini aradım LG servisiyle görüşün dendi. LG servisi ise Hepsiburada.com la halledin dedi. Servis siteye,sitede servise yönlendirip durdu. Ürünü iade etmek istediğimi söyledim. Buna servis karar verecekmiş.3 gündür de servisten ürünü göndermek için yanıt bekliyorum.1700 tl ödedim ve mağdurum.

Ebru 101 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Ebru K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KGX-319-36659 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön