Hepsiburada.com Alakasız Ürünler.

Buğrahan Ö. |

Evet neredeyse 5 yıldır alışveriş yaptığım ve en çok güvendiğim internet sitesine hiçbir güvenim kalmadı ve artık alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Şimdiye kadar aldığım ürünlerde hiç bir sorun yaşamadım ve son aldığım 2 üründe belirtilen özelliklere sahip değil yanıltıcı ve yanlış ürünler geldi. Bu şikayetimi dile getiren yorumlar bıraktım ürünlere yorumlarımın 2 side silindi. Yani anlıyorum ki olumsuz yorumlara artık yer verilmiyor. Bende çareyi buraya yorum yapmakta buldum. Hepsiburada.com artık eski Hepsiburada.com değil anladığım kadarıyla. Ya yönetim değişti ya da şirket büyümeye gitti eskiden bizzat Hepsiburada.com un ürünlerini satın alırdık ürünler onların garantisindeydi şimdi üçüncül şirketler siteye ürünlerini koyabiliyor ve dün ürün aldığınız şirket bugün yayında olmayabiliyor. Büyük bir firmayı kaybettik geçmiş olsun.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğrahan Ö.
  26 Temmuz
  14:50

  Ben yalan yanlış ürünler geldi diyorum adamlar bana ürün stokta bitince yayından kaldırılıyor diye mesaj atıyor. Benim de sorunum oydu zaten. Türkçe bilen biri cevap versin yazdığım şikayete.

 • 25 Temmuz
  16:05

  Sayın Buğrahan Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KDT-283-91730 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri