Hepsiburada.com Alakasız Ürün Gönderimi!

Deniz S. |

Hepsiburada.com'dan 21.09.2016 günü İnwatch marka akıllı saat sipariş ettim ürün elime 23.09.2016 tarihinde geldi ancak aldığım ürün 200 TL değerinde orta dereceli bir üründü ancak bana gönderilen ürünün sipariş ettiğimle hiçbir alakası yok siparişteki görseller ve açıklamadakilerle hiçbir benzerliğini geçtim değerlendirelemeyecek kadar kalitesiz ürün 5 TL'lik lastik kordonlu analog bir saat geldi bu durum dümdüz ''haksızlıktır''
yeni hafta başlangıcında bununla ilgili hukuksal işlemleri de başlatacağım ve ne yapılması gerekiyorsa sonuna kadar uğraşacağım bunun sistemle artık alakası yoktur bu alenen haksızlıktır.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  15:35

  Sayın Deniz S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UNV-235-82800 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri