Hepsiburada.com Alakasız Ürün Gönderimi!

Kadriye B. |

Sizi her yere herkese şikayet edeceğim. Eşimle avize siparişi veriyoruz. Hem siparişimden alakasız bir ürün gönderiyorsunuz hem geç gönderiyorsunuz dalgamı geçiyorsunuz bizimle. İade etmiyorum çünkü doğru geleceğinden emin değilim sizin yüzünüzden bu gelen ürüne uygun yeni bir ürün almak zorundayım bunu fotoğraflar ile her yere duyuracağım aynı zamanda blokluğunu yaptığım sitede de yayınlayacağım. Doğru düzgü iş yapamıyorsanız bu işi yapmayacaksınız! Ürünü geri göndersem bana gelmesi en az 2 hafta onda da doğru gelecek mi meçhul yazıklar olsun Hepsiburada'ya bir daha asla.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadriye B.
  12 Ağustos
  16:41

  Sadece kopyala yapıştır klişe yazıları yazıp gönderin muhatap olacak kimse yok bla bla bla şu yaptığınız yanlışlık beni ne kadar zora soktu anlatamam gerekli yerlerden kötü reklamalrınızı bol bol yapmaya devam ediyorum

 • 12 Ağustos
  15:49

  Sayın Kadriye B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SES-841-85378 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri