26 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Adrese Teslim!

76973** nolu siparişimde yer alan bulaşık makinem buraya dahi şikayet yazarken uyarı diye gösterilen ekranda 1 madde olarak adrese teslim yazmaktadır. Ancak siz müşterilerinizi binanın önünde oturuyorlar sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Benim adresim binadaki katım ve kapı numaramdır.

Gönderdiğiniz kargo Yurtiçi Kargo tarafından ağır olduğu gerekçesiyle katıma kadar çıkarılmamış ve Hepsiburada. com ile antlaşmalarının böyle olduğunu söylemişlerdir. Hepsiburada.com müşteri temsilcilerinide aradığımda tarafıma geri dönüş yapılacaktır denmekte ve şikayet adresi Sikayetvar. com olarak gösterilerek ayrıca bir skandala imza attıkları için kendilerini tebrik ediyorum.

Burak 22 Okunma

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı14 Mart

    Teşekkür ederim

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Sayın Burak H, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön