Hepsiburada.com Adres Değişikliğini Beceremiyor!

Ergun Y. |

16 Nisan 2013 Salı günü uzun süredir sipariş vermediğim hepsiburada.com'dan 3 sipariş verdim. İlk siparişimden hemen sonra adresin eski işyerim olduğunu anlayıp adres değişikliği talep ettim ve üstüne en az 6 kere aynı konu ile ilgili talebime ilişkin aradığımda hep durumun düzeltilmesi için ilgili birime iletildiğini bildirdiler. Sipariş kargonun teslimat şubesinde bekliyor. Hala durum düzeltilmemiş. Tek istediğim adres değişikliği ile ilgili siparişlerimin beklediği şubelere e-posta ile durumun bildirilmesi. Ama hepsiburada.com bunu beceremiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergun Y.
  24 Nisan
  17:30

  Merhaba,

  Netten satış yapan bir firma isim soyisim ile kayıt bulamıyor yani teknolojiyi kullanamıyorsa zaten artık o firma ile işim olmaz. Adres değişikliği konulu 7 şikayetimde sorunu siz çözemediniz ben gittim kargo firması ile işimi çözdüm yani şubeden teslim aldım. Teknolojiyi kullanarak satış yapan ama teknolojiden bu kadar uzak, bir mesajı iletme becerisini gösteremeyen firma görmedim. Siz kapıdan pazarlama işinize geri dönün.

 • 22 Nisan
  19:14

  Ergun Y,
  Şikayetvar.com üzerindeki bilgilerden herhangi bir üyeliğe ulaşılamamıştır. Tarafınıza yardımcı olunabilmesi için sipariş numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx