Hepsiburada.com 8 Gün Olmasına Rağmen Kargoya Verilmedi.

Evrim K. |

21/08/2015 tarihinde vermiş olduğum 71311261 No.lu sipariş 8 gün olmasına rağmen kargoya verilmemiştir. Bugün hafta sonu
tatilinde bu süreye eklendiğini düşünürsek siparişim en erken 1 Eylül'de kargolanacaktır. Müşteri hizmetlerine 2 gün önce attığım mesajda ürünlerinizle ilgili tedarikçi firma ile görüşülüp bilgi dönüşü yapılacaktır denilmesine rağmen dönüş sağlanmamıştır. Devamlı alışveriş yapmış olduğum bu firmanın yaşattığı kötü deneyim nedeniyle üzgün olduğumu belirtir, konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evrim K.
  10 Eylül
  10:02

  21/08/2015 tarihinde sipariş verip 10 günde elimize ulaşan ürünlerin içinden eksik ve hasarlı parça çıkmasıyla birlikte Hepsiburada.com sitesini arayarak ve mesaj yoluyla bildirmeme rağmen her mesajımda tedarikçi firma ile görüşülüp bilgi dönüşü yapılacaktır denildi ve tabi ki dönüş olmadı. Bu site mağdur olan müşterilerine kesinlikle yardım etmemektedir. Bizden çıktı gerisini siz düşünün mantığı ile hareket etmektedirler. Sorunumun çözülmesi için her yolu deneyeceğim.

 • Evrim K.
  07 Eylül
  10:24

  Siparişlerimi geldi ancak bu kezde eksik ve hasarlı olarak geldi. Eksik parçalar firmadan dönüş bekleniyor denilerek hala gönderilmedi. 21 Ağustos ta vermiş olduğum siparişten hala tam anlamıyla yararlanamadım. Biri bu siteye hızlı aksiyon almasını öğretsin lütfen. İyi günler.

 • 31 Ağustos
  13:25

  Sayın Evrim K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UQN-206-92648 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri