Cansın A. Teşekkür Mesajı

Hallettiler.
Hepsiburada.com dan da bu beklenirdi zaten.
Teşekkür ederim.

Hepsiburada.com 50 TL Üstü Kargo Bedava Denmesine Rağmen...

Cansın A. |

Benim almak istediğim 47 liralık bir ürün yanında, "50 TL ve üstü kargo bedava" ibaresi olması nedeniyle 7 liraya bir Mouse da ekleyip 4,5 TL kargo fiyatından kurtulmak istedim. Toplam da 50 TL'yi geçmeme rağmen kargo bedeli kesildi. Ulaşabildiğim çağrı merkezi görevlisi aynı kategoriden bir ürün almalıydınız dedi. Burada kategoriden bahsedilmemiş itirazıma ise; kargo fiyatı eklendiğini görmenize rağmen neden sipariş verdiğimi sorguladı. Sana ne? Daha üst bir yetkili ile görüşmek istediğimde son yerin kendisi olduğunu başka birinin olmadığını ifade etti. İş 4-5 lirada değil ama sinirlerimi bozan bu konuşmayı ve haksız durumu buraya yazma ihtiyacı duydum.

Etiketler :

Kargo Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansın A.
  22 Ekim
  12:36

  Hallettiler.
  Hepsiburada.com dan da bu beklenirdi zaten.
  Teşekkür ederim.

 • 21 Ekim
  15:15

  Sayın Cansın A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IHK-322-14163 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri