06 Nisan 2013

Hepsiburada.com 50 TL İade Edilmedi!

15 şubatta 709,76 TL tutarında alışveriş yaptım, 50 TL hediye çeki kullandım, 659,76 TL tek seferde kredi kartımdan çekildi. Siteden kaynaklanan sebeplerden siparişi iptal ettim. 18 şubatta 50 TL hediye çeki tekrar yüklendi, kredi kartıma ise 609,76 TL iade edildi. Matematikten anlamayan bile 50 TL eksik iade edildiğini anlar.

Ama hepsiburada.com müşteri temsilcileri bunu çözemiyorlar. Aralarında 1-2 çözen oldu, "hediye çeki yükleyelim yerine" dediler, ama günlerce yüklenmeyince "nerede bu hediye çeki" dedim "hangi hediye çeki" diye başa döndük. cebimden çıkan param karşılığında hiç bir hizmet ya da ürün almadım. Elimde yeterince belge var.

Rabia 222 Okunma

Cevaplar

  • Rabia 11 Nisan 2013

    sorun çözüldü. teşekkür ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Nisan 2013

    Sayın Rabia O, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön