Hepsiburada.com

Beycan G. |

Hepsiburada.com'dan almış olduğum iPhone5 marka Delta servis garantili telefon 2 kez servise gitti. Telefon 1.serviste 4 gün kaldı, 2. serviste telefon tam 21 gün serviste kaldı ve telefonun anakartının değiştiği söylendi. Telefon servisten gelir gelmez kartımı taktım şarj etmek istiyorum fakat şarj olmuyor. Bu süre zarfında ise telefon aşırı ısındı.

Bunun üzerine telefonu 30.06.2014 tarihinde tekrar geri gönderdim. 1 haftadır arıyorum ve sürekli işlem sırasında cevabını alıyorum. Ana kartı değişen bir telefon nasıl olur da böyle problem çıkarır? Telefon 2 serviste yaklaşık 1 ay tamirde kaldı ama sonuç 0. Hepsiburada ile görüşüp durumumu bildirdim servi ilgileniyor cevabını aldım.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beycan G.
  11 Temmuz
  10:50

  telefonu sattıktan sonra ilgilenmeyip topu servise atıyorsunuz. biraz öncede servis ile görüştüm bana hala inceleniyor deniyor.

 • 09 Temmuz
  14:15

  Sayın Beycan G,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XHI-728-19843 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri