14 Şubat 2013

Hepsiburada.com 48 Saat Geçti Kargom Hala Gönderilmedi!

11 Şubat saat 13:00 te hepsiburada com sitesinden 3 adet sipariş verdim. Siparişlerimin hepsi "24 saatte kargoya verilir" özelliğinde idi. İlk iki siparişim 36 saatte kargoya verildi. Bu siparişlerim hala alıcıya ulaşmadı. Yurtiçi kargoyu aradığımda ise "hepsiburada comun alıcının ilçesini yanlış girmesinden dolayı sürecin uzadığını" bildirdiler.

Ayrıca üçüncü siparişim için hepsiburada comu 3 kez aramama ve mesajlar atmam rağmen hala "paketleme sırasında" ürünler ! En geç 24 saat içinde kargoya verilmesi gereken siparişim 72 saat sonra (tabi bu akşam verilirse) kargoya verilecek. Hepsiburada com madem gönderemeyecekse neden "24 saatte kargoya verilir" notu ile biz tüketicileri yanıltıyor!

Gülay 33 Okunma

Cevaplar

 • Gülay15 Şubat 2013

  11 Şubat saat 13:00 te hepsiburada com sitesinden 3 adet sipariş verdim. Siparişlerimin hepsi "24 saatte kargoya verilir" özelliğinde idi. İlk iki siparişim 36 saatte kargoya verildi. Üçüncü siparişim için hepsiburada comu 6 kez aramama ve defalarca mesajlar atmama rağmen hala "paketleme sırasında" ürünler ! En geç 24 saat içinde kargoya verilmesi gereken siparişim 96 saat oldu kargoya verilmedi. Hepsiburada com madem gönderemeyecekse neden "24 saatte kargoya verilir" notu ile biz tüketicileri yanıltıyor! HEPSİBURADA COMU "BU KALİTESİZ HİZMETİNDEN VE TÜKETİCİSİNİ YANILTMASINDAN" DOLAYI KINIYORUM !

 • Gülay14 Şubat 2013

  HEPSİBURADA COM ÇOK İLGİSİZ VE SİPARİŞİM HALA KARGOYA VERİLMEDİ. "KISA SÜREDE KARGOYA VERİLECEKTİR" DİYE MESAJ ATIP GEÇİŞTİRİYORLAR ! 24 SAATTE KARGOYA TESLİM EDİLMESİ GEREKEN SİPARİŞİM 75 SAAT OLDU HALA KARGOYA VERİLMEDİ !!!!

 • Gülay14 Şubat 2013

  Hala kargo yapılmadı, güya hızlı gönderi, 72 saat oldu !

 • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sayın Gülay B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön