01 Şubat 2016

Hepsiburada.com 4.5G Özelliği var Dense de Yok Çıktı!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Samsung J7 telefonun ürün özelliklerinde bağlantı hızında 4.5G özelliği var diye yazması üzerine telefonu aldım. Telefonu teslim aldıktan sonra telefonun böyle bir özelliği olmadığını öğrendim.

Müşteri hizmetlerine bildirdim dönen mesajda benim aldığım telefonun böyle bir özelliği olmadığı tarafıma bildirilmesi üzerine tekrar aldığım ürünün sayfasına baktığımda ekrandan bu özelliğin kaldırıldığını gördüm. Anlaşılıyor ki müşteri memnuniyeti ve sıkıntısı çözülmek yerine satıcı firma ile ile anlaşma yoluna girilerek müşteriye cephe alınıyor ve anlıyorum ki Hepsiburada.com'a güvenerek alışveriş yapılmamalı ve şimdi ben ne yapmalıyım!

Batin 45 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın Batın K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IAP-187-52498 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön