Hepsiburada.com 42 Gündür İade Ettiğim Ürünün Ücretini Ödemiyor...

Kıvanç K. |

Hepsiburada.com'dan nisan ayında verdiğim 2 adet "Xiaomi" powerbank kargosu 2 gün sonra elime ulaştı. Kargocunun yanında poşeti açtım içinden 1 adet ürün çıktı ve oda sahteydi. Hayatımda bu kadar kötü bir imitasyonu görmedim. Aynı marka ürünü yaklaşık 3 senedir kullanıyorum Hepsiburada.com'un güvenli alışveriş sistemine güvenerek aldığım üründen bin pişman oldum. Kargocu yanımda iken sahte olduğunu söyledim kendisinin bunu anlamayacağını söyledi bunun üzerine poşetten 1 adet çıktığına dair tutanak tutturdum ve ürünü aynı gün iade ettim ve olay bundan sonra başladı. İlk zamanlar pek üzerinde durmadım iadeyi yapacaklardır diye 3 gün 5 gün 10 gün derken 1 ay geçti ve ben artık sinirlenmeye başladım. Her aradığımda 48 saat içinde döneceklerini söyleyen çözümsüz "call centar" görüşmeleri sonucu 40 günü geçti iademin acilen yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kıvanç K.
  14 Haziran
  21:58

  Hayatımda bu kadar iş bilmez insanların toplandığı bir site ve yönetim görmedim. Rezalet bir site asla ve asla güvenip alışveriş yapmayın. 50 gün oldu bu kadar basit bir konuyu, buralara kadar taşınmış bir konuyu neticelendiremiyorlar rezalet. Cevap dahi yazamıyorlar.

 • Kıvanç K.
  11 Haziran
  11:23

  Merhaba,
  40 gündür sizi arayıp gereken tüm bilgileri verdim. Konunun daha hızlı çözülmesi için benden daha ne gibi bir bilgi bekliyorsunuz?
  Kargocunun 1 adet ürün çıktığına dair tuttuğu tutanağı yaklaşık 20 kere bana verdiğiniz tüm mail adreslerine gönderdim, benden daha ne bilgisi istiyorsunuz? Lütfen söyler misiniz!

 • 11 Haziran
  10:49

  Sayın Kıvanç K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QRM-176-44022 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri