09 Eylül 2015

Hepsiburada.com 4 Gündür ''Tedarikçi Firmadan Bekleniyor''!

Yaklaşık 4 gün önce sipariş ettiğim 2 adet Faber-Castell kalemi tedarik sürecinde. Ayrıca 5 tane daha ürün Teslimata hazır fakat kargoya hala verilmemiş. Ben Hepsiburada'dan hız için alıyorum, yoksa giderim alacaklarımı şehir mağazalarından alırım. Böyle sorumsuzluk olur mu? Yurt dışından gelen kargo bile 3 gün sürdü be insaf kardeşim. Hepsiburada.com yetkilileri bu soruna çözüm bulursa sevinirim.

Çetin 62 Okunma

Cevaplar

  • Çetin15 Eylül 2015

    Hepsiburada'dan almış olduğum kalem tam 10 gündür tedarik sürecinde. Müşteri hizmetlerine yaklaşık 5 gün önce bildirdim, özür dileyip en kısa sürede kargolayacaklarını söylediler. Ama müşteriye ilgi olmadığı için 10 gündür 2 tanecik kalemi tedarikten beklemedeyim. Çin'li bir e-ticaret sitesinden lazer almıştım, 4 güne kapıma kadar gelmişti be! Bu ne rezalet kardeşim? Türkiye'den aldığım ürün 10 güne gelemiyor, çinli siteden aldığım ürün 4 güne geliyor. Burada bir mantık hatası veya bir sorumsuzluk, ilgisizlik yok mu? 18 Eylül'e kadar ürünlerim kapıma ulaşmazsa tüm siparişlerimi iptal edip, forumlarda Hepsiburada'nın bu sorumsuzluğunu dile getireceğim.

  • Çetin10 Eylül 2015

    Arkadaşlar bu şikayetim hiçbir şekilde çözüme ulaşmamıştır. 6 gündür 2 tane kalem hala tedarik sürecindedir. Hepsiburada'dan ilk ve son alışım. Size de kesinlikle tavsiye etmem.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2015

    Sayın Çetin S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RZG-765-98783 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön