14 Eylül 2015

Hepsiburada.com 38 Gün Oldu Hala Kargomu Alamıyorum!

77412830 takip numarası onarım için gönderdiğim harddiskim maalesef bana ulaşmıyor. Tam 3 defa yanlış adrese gönderim yapılıyor, her defasında arayıp adres belirtmeme rağmen. Kargo için yardımcı olun diyorum. Kargo bize gelecek öyle tekrar göndere biliriz diyorsunuz. Alıcı benim. Kargo parasını veriyim diyorum öylede olmuyor maalesef diyorsunuz. Kusura bakmayın sizden bir şey olmaz. Bırakın gidip başka işlerle uğraşın.

Dominic 62 Okunma

Cevaplar

  • Dominic21 Eylül 2015

    Ürün şuan elime uşaltı maalesef hiçbir şekilde yardımcı olunmamış. Arızalı ürünüm tekrar bana gönderildi. Ve 45 gün mağdur edildim. Yarın tekrar kargoya vermem gerekecek. Bir 50 gün daha bekleyelim. İşimiz gücümüz yok ya... Hardiskimi Hepsiburada.com hibe ediyorum. İyi günler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Dominic T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TOV-398-91537 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön