Hepsiburada.com 38 Gün Oldu Hala Kargomu Alamıyorum!

Dominic T. |

77412830 takip numarası onarım için gönderdiğim harddiskim maalesef bana ulaşmıyor. Tam 3 defa yanlış adrese gönderim yapılıyor, her defasında arayıp adres belirtmeme rağmen. Kargo için yardımcı olun diyorum. Kargo bize gelecek öyle tekrar göndere biliriz diyorsunuz. Alıcı benim. Kargo parasını veriyim diyorum öylede olmuyor maalesef diyorsunuz. Kusura bakmayın sizden bir şey olmaz. Bırakın gidip başka işlerle uğraşın.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dominic T.
  21 Eylül
  17:20

  Ürün şuan elime uşaltı maalesef hiçbir şekilde yardımcı olunmamış. Arızalı ürünüm tekrar bana gönderildi. Ve 45 gün mağdur edildim. Yarın tekrar kargoya vermem gerekecek. Bir 50 gün daha bekleyelim. İşimiz gücümüz yok ya... Hardiskimi Hepsiburada.com hibe ediyorum. İyi günler.

 • 14 Eylül
  13:07

  Sayın Dominic T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TOV-398-91537 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri