20 Ocak 2014

Hepsiburada.com 33 Günde Tamir Edilmeden Geri Gönderilen Elektrikli Süpürgesi!

Hepsiburada.com' dan aldığım elektrikli süpürgem arızalandığından, 13.12.2013 tarihinde Hepsiburada.com' a gönderdim. 14.12.2013 Tarihinde kargodan teslim alan Hepsiburada.com, tam 17 gün sonra 31.12.2013 tarihinde ( Bana ulaşan kolinin içinde, süpürgem için teknik servise düzenledikleri sevk irsaliyesi var.) teknik servise göndermiş.

Süpürge 14-15 gün de teknik serviste bekledikten sonra, toplamda 33 gün sonra kapağı bile açılmadan, yine çalışmaz vaziyette tarafıma gönderildi. Konuyla ilgili acilen çözüm üretilmezse, elimdeki teknik servise düzenlenen sevk irsaliyesi ve kargo gönderi belgeleriyle birlikte Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Çağlar 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Çağlar Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZHV-340-32751 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön