Hepsiburada.com 300 TL Hediye Çekini Vermiyorlar!

Fatih K. |

Yaklaşık 1 yıldır iyi bilgisayar almayı düşünüyordum neyse Hepsiburada.com mobil uygulama da Asus tp500lb'yi gördüm 2099 TL olduğu ve üzerinde 2000 TL'lik alışveriş olduğu için 300 TL hediye çeki yazıyordu. Bizimkileri de avantajlı olduğu konusunda ikna edip bayram üzeri aldırmayı başardım bilgisayarı. Fakat şimdi bunlar vay efendim 10-14 Temmuz arası geçerliydi o kampanya deyip çek i vermiyor halbuki 15 Temmuz'a ürün üzerinde 300 TL çek hediye yazısı hala duruyordu.

Şimdi 300 TL hediye çekini vermiyorlar. Bizimkilerde iade edelim diye ısrar ediyor ben bilgisayardan memnunum ancak bu durum babamı kızdırdı iade istiyor. Hepsiburada'dan bir çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  29 Temmuz
  20:12

  Bir daha Hepsiburada'dan alışveriş yapmayacağım 15 Temmuz'da üründen 300 TL logosunu kaldırmayıp insanları aldattınız sonrada kampanya 14 Temmuzda bitti deyip hediye çekinin üstüne yatınız. n11 den biraz ders alın!

 • 23 Temmuz
  15:52

  Sayın Fatih K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TPC-563-93930 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri