15 Mayıs 2015

Hepsiburada.com 3 Günde Teslim Gönderilecek Altın 5. Gün Olmasına Rağmen Kargoya Bile Verilmedi.

Daha önce de 2 günde kargoya verilecek ürünü 13 günde teslim eden Hepsiburada.com, bir düğün için sipariş ettiğim ve 3 günde kargoya verileceği iddia edilen tam altını 5. gün olmasına rağmen daha kargoya bile vermedi.

İşi daha vahim hale getirense 4. günde 2 kere yazılı 3 kere de çağrı merkezini arayarak ürünün durumu hakkında bilgi bile alamamam ve her defasında talebimin ilgili birime aktarıldığını belirten standart, çözüme yönelik olmayan ve daha fazla zaman kaybetmeme sebep olan cevaplardı.

Sonuç olarak 5 günde ürün teslim edilmedi hala almam gereken altını alamadım, muhtemelen Hepsiburada.com zahmet edip altını gönderdiğinde artık teslim edebilecekleri kimseyi bulamayacaklar.

Nuri 165 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Sayın Nuri P. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan VJR-746-85014 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön