25 Kasım 2014

Hepsiburada.com 3 Aydır Aldığım Ürün İle Yaşadığım Sorun İle İlgilenen Kimse Yok!

Hepsiburada.com'dan ütü ve ütü masası aldım. Ütü masası hediye idi. Geldiğinde ayakları darbe almış ve dengede durmuyordu. İnternet sayfasından geldiğinin ertesi günü şikayet talebi açtım. 20 gün sonra döndüler. Ütü masasını geri gönderebilirsiniz dediler.

Fakat hediye olduğu için herhangi bir işlem yapılmayacağını söylediler. O zaman ütü ve ütü masasını beraber göndereyim dediğimde, iade zamanı geçmiş dediler. Hem kendileri geç cevap veriyorlar hem de bu gecikmeyi benden çıkarmaya çalışıyorlar. Aldığın ürünlerde sorun yoksa iyi bir firma fakat sipariş sonrası sıfır ilgi. Ayrıca müşteri hizmetleri de bir o kadar ukala ve çözümsüz.

Mehmet 939 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı25 Kasım 2014

    Bugün nihayet sorun çözüldü ve ütü masasına muadil bir ürün göndereceklerini söylediler .

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Kasım 2014

    Sayın Mehmet K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan IWO-850-60735 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön