Hepsiburada.com 3 Ay Oluyor Para İadesi Yapmadı!

M. Fehmi A. |

Bu burada aynı konuda 3. şikayetim. Hepsiburada'dan 750 TL aldığım ve ertesi günü alışverişi iptal ettiğim siparişin parasını ısrarla iade etmiyor. Müşteri temsilcileri her zaman aynı mantıksız cevapları veriyor. Burada da aynı otomatik cevapları atarak sanki çözüm üretiyormuş havası veriyorlar.

Bu 3. şikayetim daha bir kere bile dönüş yapmadılar. Müşteri hizmetlerini 30-40 defa aramışımdır yinede bir kere dönmediler. Müşteri hizmetleri adı altında yapılan iş resmen lakaytlıktan öte bir şey değil. İspatı da ortada...

Artık kanuni haklarımı arıyorum maddi ve manevi olarak tazminat davası açacağım. Bana ürün bedeli kadarda telefon faturası ödettirdiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M. Fehmi A.
  03 Temmuz
  14:21

  kesinlikle çözüm üretilmiyor. 3 aydır para iadesi yapılmadığı gibi müşteri hizmetleri yetkilisi 3 ay önceki verdiği cevaptan farklı bir cevap vermiyor. işin insanı en çok sinir eden tarafıda bu

 • M. Fehmi A.
  02 Temmuz
  11:53

  bu 3. şikayetim hala aynı cavaplar. daha birkere bile şikayetimle ilgili aranmadım. ücretiminde iadesini inatla yapmıyorlar.

 • 02 Temmuz
  11:07

  Sayın M.Fehmi A,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız.

  Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx