Hepsiburada.com 25 Gündür Temin Edilemeyen Ürün!

Evren Ö. |

Hepsiburada.com internet sitesinden 5li kanvas tablo satın aldım. Ürün indirimde olduğu için zaten uzun bir kargoya veriş süresi vardı. Ürün tarafımıza ulaştığında paket iki olarak yazılmasına karşın tarafımıza 1 adet tablo teslim edildi ve yaklaşık toplam 25 gündür ilgili ürün temin edilerek tarafımıza ulaştırılamadı! Güvenilir satıcı olduğunu düşünerek özellikle Hepsiburada'yı seçmemize karşın bu tür basit bir sorunun çözülememesi dikkat çekici.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evren Ö.
  20 Eylül
  08:42

  87625221 Siparişime istinaden açmış olduğum kayıtları kapatmışsınız? Sorunum çözülmedi ki kapatıyosunuz?! Paramın bugün iadesini talep ediyorum!

 • Evren Ö.
  11 Eylül
  23:42

  Bana ürünü teslim almışım gibi iade edin diyorsunuz! Ürünü teslim almadım ki iade ediyim?!

 • 10 Eylül
  10:46

  Sayın Evren Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KJT-830-41118 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri