Hepsiburada.com 24 Saatte Kargoya Verilecek Ürünüm...

Halime M. |

Siparişini geçtiğim ürünüm paketleme aşamasından sonra beklemeye alındı müşteri hizmetleriyle görüştüğümde fiyatıyla ilgili sorun olduğunu 48 saat içinde dönüş yapılacağı söylendi. Daha sonrasında üyelik sayfama mail atılarak ürünün tedarik edilemediğini iptal karşılığında 50 TL hediye çeki verileceği yazıyordu.

10 yıldır bu sitenin üyesiyim ve tedarik edilemeyen ürünün satışa sunulmayacağını onlar kadar iyi biliyorum. Kızımla beraber seçtiğimiz ürünü kapının her çalışında oyuncağım geldi diyerek kapıya koşmasını ve profesyonelliğine güvenerek alışveriş yaptığım sitenin kendi hatalarını müşteriye ödeterek boş yere zaman harcatmalarını ve en önemlisi kızımı üzmelerini hazmedemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halime M.
  28 Eylül
  22:41

  Asagıda vermıs oldugunuz cevabı: hatanızı bana magal edip bos yere zamanımı aldıgınız gunlerce beni oyaladıgınız her defasında farklı mazeret sundugunuz için en onemlısı cocugumu uzdugunuz için sonucu ne olursa olsun kabul etmiyorum
  Merhaba Halime Hanım;
  Siparişinizde yer alan Samsung Galaxy Tab3 Kids t2105 8gb 7" Sarı Tablet (Aksesuarlı) isimli ürün yanlış fiyat girişinden dolayı gönderimi sağlanamamaktadır. Onayınız dahilinde iptal edilip, tarafınıza kullanım alt limiti olmayan 50 TL hediye çeki tanımlaması yapılmış olacaktır.
  Tarafımıza bu mail üzerinden bilgi vermenizi rica ederiz.
  Daha fazla yardımcı olamadığımız için özür diler, göstermiş olacağınız anlayış için teşekkür ederiz.

 • 28 Eylül
  11:00

  Sayın Halime M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OWL-164-22689 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri