13 Şubat 2013

Hepsiburada.com 24 Saat İçinde Kargo Yazan Ürün 1 Haftadır Gönderilmiyor!

24 saat içinde kargo yazan traş makinesi 6 gün geçmesine rağmen kargoya verilmedi.

Her sorduğumda otomatik mesajla ürünün hazır olduğunu en kısa zamanda kargoya verileceğini yazıyorlar ama verildiği yok.

Hazır ,stokta olan ürünün neden kargoya verilmediğini açıklayan da yok.

Sinan 62 Okunma

Cevaplar

 • Sinan22 Ocak 2014

  hepsiburada.com dan bir daha alışveriş yapmayacağım.

 • Sinan15 Şubat 2013

  hepsiburada.com'a sabah yazığım mail: 9 gün bekledikten sonra sonunda siparişimi iptal ettim. Arkadaslarım neden daha önce iptal etmedin de bu kadar uğraştın diyorlar.haklılar da. Neyse şikayet yönetimi ve sorunun çözümü konusunda gösterdiğiniz ilgisizliğe teşekkür ediyorum.Siparişin gecikmesi sizin suçunuz değil elbet ancak yazdığım sorulara ilgisiz otomatik cevapların yazılması hepsiburada.com un müşterilerine gösterdiği değerin bir ölçüsü.Aytuğ Hanım'a gerekli maili attım.Ben muhtemelen göremeyeceğim gelişmeleri,üyeliğimi de en kısa zamanda sileceğim ama umarım deponuzun büyüklüğü vizyonunuzun büyüklüğüne engel olmaz. İyi çalışmalar.. Gelen cevap : Siparişinizde gönderime hazır olan ürünleriniz, kısa süre içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo gönderi bilgileri ise sms ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Gönderinizi kargo web sayfasından ve üyelik işlemlerinizden takip edebilirsiniz. (yaklaşık 6 gündür aynı mesaj yazılıyor :) )

 • Sinan15 Şubat 2013

  Şaka gibi! Ne yazarsam yazayım hepsiburada.com aynı otomatik cevabı gönderiyor,hem de soruyu okumadan!! Siparişimin iptalini rica ediyorum ayrıca silmiş olduğunuz bazı mesajlarımı mailime gönderin size açacağım tüketici hakları davasında delil teşkil edecek. Cevap: 76300175 nolu siparişiniz çıkışa hazır durumda olup Faturalandırma ve kontrol işlemleri devam etmektedir. Siparişinizin kargo çıkışı ile ilgili lojistik ve kargo departmanımıza tarafımızdan bilgi verilmiş olup en kısa sürede işlemlerin tamamlanması talep edilmiştir. Bu doğrultuda siparişiniz fatura çıkış sıralamasına göre en kısa sürede paketlenerek kargoya verilecektir. Durum sandığımızdan da ciddi galiba :)

 • Sinan15 Şubat 2013

  iptal ettim rahatladım..

 • Sinan14 Şubat 2013

  Hepsiburada.com un 24 saatte kargo dediği ürünü 7 gündür göndermediğini yazmıştım.Şikayetimle ilgili ürünün kargoya verildiğini ve telefonuma mesaj gönderildiği cevabını yazdılar.Ancak ürün ne kargoda ne de telefonuma mesaj geldi.Sitelerinden müşteri hizmetlerine sorduğumda kargoya verileceği yazıldı.Yani 8 gün geçmesine rağmen ve bir gün önce kargoya verildi denmesine rağmen hala ürün bekliyor.

 • Sinan13 Şubat 2013

  Yine otomatik cevaplar yazılıyor, ürün kargoya verilmediği halde kargoya teslim edildi yazılıyor.Ne ürünler kargoya verildi ne de telefonuma sms gönderildi.hala bekliyorum.

 • Sinan13 Şubat 2013

  Philips RQ1141/16 Tıraş Makinesi + Philips QG3030 Bakım Kiti Hediyeli1 Adet | Paketleme işlemi tamamlandı, kargo yapılması bekleniyor Kargoya teslim edilmiştir dedğiniz ürün. 5 gündür bu yazıyı görüyorum.

 • Sinan13 Şubat 2013

  Mallesef yanılıyorsunuz , ürünler kargoya teslim edilmedi,ne mailime ne de telefonuma bir mesaj gelmedi bununla ilgili kanıtları gönderebilirim.Hala ürünler kargo için bekliyor.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sayın Sinan C, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünlerin paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiş ve ürünleriniz kargoya teslim edilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilmiştir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sayın Sinan C, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön