Hepsiburada.com 23 Gündür Para İademin Yapılmasını Bekliyorum!

Canan C. |

18.10.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan satın almış olduğum enjoy kedi maması, tarafıma koli olmadan ve paket parçalanmış bir halde geldi. Ürünü bu halde görünce kesinlikle almadım ve kargocuya bunu geri götürmesini, firmaya hasarlı olduğu için iade etmesini söyledim.
Tarafımdan ürünü teslim aldığıma dair ne isim bilgisi ne de imza bilgisi girilmedi! Hepsiburada.com u para iadesi için defalarca aramama rağmen ne geri dönüş sağlanıyor ne de iadem yapılıyor! Bana söyledikleri sadece şu cümledir ''firma ürünü teslim alınca ödemeniz yapılacaktır! ''
4 gün önce tesadüfen Yurtiçi Kargoya gittim ve ürünüm hala orada duruyordu! Bu nasıl iştir! İade yapılsın!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan C.
  12 Kasım
  13:10

  Hala bir sonuç yok!

 • Canan C.
  10 Kasım
  12:01

  Bakın asıl sıkıntı Mamayı aldığım tedarikçi firmanın, yurtiçi kargoda (paramparça) olan ürünümü bir türlü geri çekmeyişidir! İade talebinde bulunmuyor ve bugün itibari ile 24 gündür ürün Yurtiçi Kargo da boşu boşuna bekliyor! Acil iademin yapılmasını istiyorum aksi takdir de 3 iş günü içerisinde hukuki yollara başvuracağım! Rezaletsiniz, bir daha asla Hepsiburada.com dan alışveriş yapmayacağım! Önce müşteri memnuniyeti, sonra paradır!

 • 09 Kasım
  15:46

  Sayın Canan C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZCD-165-85307 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri