Hepsiburada.com 21 Gündür İadem Yapılmıyor!

Mahmut P. |

97956343 no.lu siparişimdeki 9 Aralık'ta 2015 tarihinde iade ettiğim ürünler defalarca aramama ve her aramamda 2-3 gün içinde iadeniz yapılacak denmesine rağmen yapılmadı. En son aradığımda ayın 30'unda yani bugün hallolunur denmişti bugün aradım tekrar 2-3 gün cevabı verildi. Ödememi peşin yaptım ve ikinci ekstrem bugün tekrar kesildi.

İade için en erken 3. ayı bekleyeceğim. Yıllardır üye olup defalarca alışveriş yaptığım ve hiçbir sorun yaşamadığım firma beni hayal kırıklığına uğrattı. İadenin bir an evvel yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut P.
  25 Ocak
  11:52

  1ay önce 4532553no ile Şikayet Var şikayetim bulunan 97956343nolu Hepsiburada siparişim onlarca kez müşteri hizmetlerini aramama, şikayet kayıtları oluşturmama rağmen hiçbir cevap verilmemektedir. Siparişimde 15adet ürün satın aldım. Bunlardan 3tanesini bana verilen iade koduyla verilen adrese iade ettim. 1ay uzun uğraşlarım şikayetlerim sonucunda iadelerin farklı adreslere gitmesi gerekirken aynı yere gittiğini öğrendim ve iadeler tarafıma tekrar gönderildi. Geldikten sonra 2adet ürünü verilen kodla gönderdim ve iadem sağlandı. Fakat Bridgestone marka 4adet lastik için iade kodu bugün yarın verilecek denilerek günlerdir kargoda emanette bekletilmektedir. İadenin yapılmasını istiyorum. Saygılarımla.

 • Mahmut P.
  06 Ocak
  12:24

  Üzülerek belirtmek istiyorumki hala sonuç alamadım. Şikayetim sonrasında kargo firması tarafından arandım. Bana tüm ürünlerin iadesinin aynı adrese gönderildiğini fakat farklı birimlere gitmesi gerektiği bunun içinde Hepsiburada müşteri hizmetlerinden iade kodu almam gerektiği söylendi. İlk aldığım iade kodunda nedenleriyle 3 ürünü işaretledim ve verilen tek kod ile yurtiçi kargodan göndermiştim. Kargo firması adreslerin bu kodda tanımlandığını söylüyor. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Durumu izah etmeme rağmen iade kodu için kayıt açmaları gerektiği, konunun incelenerek 48saat içinde dönüleceği söylendi fakat neredeyse bir hafta oldu ne arandım ne mail ne de hesabımdan mesaj geldi. Saygılarımla

 • 31 Aralık
  11:47

  Sayın Mahmut P.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CNL-185-25699 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri