02 Kasım 2016

Hepsiburada.com 2016 Üretim Yılı Diye Aldığım Lastiklerin 3 Tanesi 2015 Üretimi Gönderildi.

Siparişini verdiğim lastiklerin montaj işlemi için aracımı Hepsiburada.com ile anlaşması bulunan yetkili servise bıraktım ve işlemler sorunsuzca tamamlandı.
Aracı teslim aldıktan sonra lastiklerin üretim tarihini kontrol ettiğimde sipariş esnasında özellikle 2016 yılı belirtilmesine rağmen lastiklerden 3 tanesinin üretim tarihini 2015 yılı olarak gördüm. Şu an lastiklerde araca takılmış durumda bu sorunun muhatabı sorumlusu kim. Bayiye durumu sorduğumda kargodan gelen lastikleri taktıklarını söylediler. Konuyu Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile paylaştığımda araç üzerindeki lastikleri göndermem gerektiğini aktardılar. Bu konuda mağduriyetimin hemen giderilmesini istiyorum.

Ali 392 Okunma

Cevaplar

  • Ali 08 Kasım 2016

    Hepsiburada.com sorunumun çözümü için kesinlikle yardımcı olmamaktadır. Zaten ben gönderilen ürünlerin yanlışlıkla değil tamamen bilinçli bir şekilde böyle gönderildiğini düşünüyorum. Müşteri alsın lastikler takılsın fark ederse savıştırırız fark etmezse güzelce kazıklamış oluruz mantığı. Konuyu Tüketici Mahkemesine götüreceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Ali I. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SJG-911-43890 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön