27 Mart 2013

Hepsiburada.com 2010 Yılında Aldığım Nokia Cep Telefonun IMEI Numarası Kopyalanmış!

2010 yılı Aralık ayında kampanya ile Hepsiburada.com sitesinden Nokia C5-00 cep telefonu aldım. Geçen hafta telefonuma "Yasal Uyarı" diye bir mesaj geldi. Cep telefonun IMEI numarasının başka bir cihaza kopyalandığını ve bir ay sonra telefonun kullanım dışı kalacağını yazıyordu. Oysa benim faturam elimde, faturamda telefonun IMEI numarası barkod ile yazılmış üzerinde D-Market Kaşesi var .

Vergiler dahil ücreti tam olarak ödenmiş bir cihazın IMEI numarası nasıl olur da kopyalanmış olabilir. ’Yasal Uyarı’’ mesajında satıcınıza başvurun ibaresi açık ve net Müşteri hizmetleri Noki'başvurun diyor. Noki satıcıya, bu durumu nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Mağduriyetime bir açıklama bekliyorum.

Fehmi 121 Okunma

Cevaplar

  • Fehmi02 Nisan 2013

    konu ile ilgili hiç bir şekilde dönüş yapılmamıştır. 02.04.2013 tarihinde tekrar müşteri hizmetlerini aradım gene bekliyorum. Konu ile ilgili bana deselerki biz sattık sonrası bizi ilgilendirimez. onuda demiyorlar onu desler bende Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuru yapacağım. Bu nasıl bir şirket müşterilerini olumlu yada olumsuz bilgilendirmiyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Fehmi Deniz K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön