04 Mart 2016

Hepsiburada.com 20 İş Günü Olmasına Rağmen Ürünün Bedel İadesi Yapılmıyor.

Hepsiburada.com'dan satın aldığım Piranha grande telefonum arızalandı. Bu 3. arızalanma durumu. 2. arızalandığında Hepsiburada.com aracılığı ile servise gönderdim. Ancak ürün bana geldiğinde kamerası hala çalışmıyordu. Arayıp ilettim. Bize gönderin yeniden ilgilenelim dediler sanki ilkinde çok ilgilenmişler gibi. 03,02,2016 tarihinde ürünü kendim servise gönderdim. 24 iş günü oldu ürün gelmedi. Bende 4 gündür Hepsiburada.com ile para iadesi için görüşüyorum. Bana servis fişinin fotosunu call center @ Hepsiburada.com atın dediler. Attım. Ancak hala bir geri dönüş yok. Yakışmadı, yakışmıyor. İlla mahkemelerde mi sürünelim. Ayağına gitme ayağına gelsin sloganı bu firmaya fazla.

Serdar 88 Okunma

Cevaplar

  • Serdar05 Mart 2016

    Arkadaşlar Hepsiburada.com ekibi buraya yazmadı ama bana mesaj attı. Söyledikleri şu " sayın serdar zengin iade değişim formu olursa bu talebinizi gerçekleştirebilriz"" 7 gündür aynı cümleler. Bende sıkılmadan yazıyorum. Bana ürününü sattığınız bu ciddiyetten uzak firma bu raporu vermiyor. 20 iş gününüde geçirdi. Beni bu firmaya siz bulaştırdınız. Sizin ticari güveniniz ile size güvenerek satın aldım. Tüketici kanunuda bunu söylüyor! Ama hata yapmışız. pazartesi Hakem Heyeti yoluyla durumu yargıya taşıyacağım.

  • Serdar04 Mart 2016

    İyi de o başvuruyu yapan benim. Ne olduğunuda çok iyi biliyorum. Peki neden sonucu buraya yazmıyorsunuz? Bana şu söyleniyor. Firma iade il ilgili tutanak tutsun bizde iade edelim paranızı. İyi sorun şu ki Piranha bu tutanağı tutmuyor. 20 iş günüde çoktan geçti.! Bunun belgesinide size gönderdim. Ee ne bekliyoruz o zaman? Şimdi ne cevap vereceksiniz? Çok merak ediyorum. Saygılarımla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mart 2016

    Sayın Serdar Z. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KCJ-574-25563 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön