Hepsiburada.com 2 Ürün Aldım Üzerinden 2 Hafta Geçti 1'i Teslim Edildi 1'i Hala Teslim Edilmedi!

Yusuf Y. |

Hepsiburada.com'dan 2 adet tost makinesi satın aldım 2 hafta geçti 1'i teslim edildi 1'i teslim edilmedi. Sürekli boş boş çağrı açıp duruyorlar bide gönderdik teslim edilmiş vs. şeyler söyleyip duruyorlar. 1 koliyle 1 ürün geldi 2 sinin sığmasına imkan yok nasıl böyle ufak bir sorunu halledemiyorlar anlamış değilim. Buraya yazdığım şikayetlerin hepsi kısa zamanda giderildi inşallah bu da giderilir.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Y.
  23 Ekim
  07:55

  Sipariş vereli 1 ay oldu ne zaman çözülecek çok merak ediyorum.

 • Yusuf Y.
  13 Ekim
  13:24

  Kayıt bulunduğunu biliyorum bu kadar küçük bir sorun 10 gündür nasıl çözülemez anlamış değilim bunun açıklamasını yapın siz bana ilk önce müşteri hizmetlerinden görüştüğüm kişiler 10 gün boyunca aynı şeyleri tekrar edip durdular bir sorun halletikleri/hallettirdikleri yardımcı oldukları falanda yok sanki bostan korkuluğu olarak dikmişler onları oraya

 • 12 Ekim
  19:08

  Sayın Yusuf Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PZI-559-50415 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri