Hepsiburada.com 2. El Ürün Gönderiyor.

Üzeyir A. |

Hepsiburada.com'dan Oto buzdolabı aldım 1 hafta sonra ürün tarafıma ulaştı ürünün kutusundan başladı sorunlar ince bir karton kutu ve hiçbir şekilde bant vb şey ile kapakları bant kullanılmamış ürünü kutusundan çıkardım üründe herhangi bir koruyucu naylon, poşet vs bir şey yoktu arkasından içinde hiçbir şekilde kullanma kılavuzu mevcut değildi aradım Hepsiburada.com'u dedim bunlar yok dedi efendim olması lazımdı olmadığı için iade alalım kargo numarası verdiler gittim kargoya ürünü verdim arkasından 2 gün geçti siteden bakıyım dedim başvurunuz uygun bulunmadı diye bir mesaj gördüm aradım müşteri hizmetlerini dedim işte söyle de böylede deyip talebinizi ileteceğiz fakat ürün size tekrar gönderildi vesaire.Bir de baktım ilk müşteri hizmetleri de ürünü beğenmedi diye bir ibare yazmışlar yani nasıl bir sistemi var anlamak mümkün değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Üzeyir A.
  13 Temmuz
  17:58

  Gerçekten çok hayret verici firma hem ürünü eksik ve doğru düzgün muhafaza etmeden yolluyor hem de suç sizin diye müşteriyi suçluyor bu nasıl bir ticaret ahlakı anlamadım inanın ne diyeceğimi bilemiyorum... .

 • 13 Temmuz
  11:35

  Sayın Üzeyir A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BBW-266-75316 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri