Hakan D. Teşekkür Mesajı

Hepsiburada.com müşteri temsilciğine ilgi ve memnuniyet anlayışından dolayı teşekkür ederim.

Hepsiburada.com 2 Defa Aynı Ürünü Yanlış Gönderdiler!

Hakan D. |

05 Mayıs tarihinde 'Silecek Rüzgarlığı Beyaz | 115059' kodlu ürünü satın aldım. Ürünü 3 gün içinde göndermeleri gerektiği halde tedarikçi firmalarının aksaklığı yüzünden 1 haftadan fazla bekledim. Geçen sürenin ardından yanlış bir ürün gönderdiler. Ürünün yanlış olduğunu beyan ederek değiştirilmesini istedim fakat ürünü iade aldılar.

Daha sonra;
29 Mayıs tarihinde 'Silecek Rüzgarlığı Beyaz | 115059' kodlu aynı ürünü tekrar sipariş verdim. Alay eder gibi yine daha önceki gönderilen aynı yanlış ürünü gönderdiler. Tekrar ürünün yanlış gönderildiğini ve değiştirilmesini talep ettim. Ürünü tekrar iade aldılar. Birde dalga geçer gibi 0,01 TL hediye çeki verdiler. Hala istediğim ürün satışta ama.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan D.
  05 Temmuz
  18:03

  Hepsiburada.com müşteri temsilciğine ilgi ve memnuniyet anlayışından dolayı teşekkür ederim.

 • 03 Temmuz
  10:24

  Sayın Hakan D.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan KTX-166-61517 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Hakan D.
  03 Temmuz
  09:48

  Hepsiburada.com \'a ilgisinden dolayı teşekkür etmeyi çok isterdim fakat maalesef sonuç odaklı olamıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda her ne kadar başarılı olamasa da sunduğu avantaj ve güzel ürünler ile büyük bir teşekkürü hak ediyor. Amacım karalama yapmak değil aksine müşteri memnuniyeti konusunda gayret göstermeleridir.

 • 19 Haziran
  15:56

  Sayın Hakan D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KTX-166-61517 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri