19 Haziran 2015

Hepsiburada.com 2 Defa Aynı Ürünü Yanlış Gönderdiler!

05 Mayıs tarihinde 'Silecek Rüzgarlığı Beyaz | 115059' kodlu ürünü satın aldım. Ürünü 3 gün içinde göndermeleri gerektiği halde tedarikçi firmalarının aksaklığı yüzünden 1 haftadan fazla bekledim. Geçen sürenin ardından yanlış bir ürün gönderdiler. Ürünün yanlış olduğunu beyan ederek değiştirilmesini istedim fakat ürünü iade aldılar.

Daha sonra;
29 Mayıs tarihinde 'Silecek Rüzgarlığı Beyaz | 115059' kodlu aynı ürünü tekrar sipariş verdim. Alay eder gibi yine daha önceki gönderilen aynı yanlış ürünü gönderdiler. Tekrar ürünün yanlış gönderildiğini ve değiştirilmesini talep ettim. Ürünü tekrar iade aldılar. Birde dalga geçer gibi 0,01 TL hediye çeki verdiler. Hala istediğim ürün satışta ama.

Hakan 193 Okunma

Cevaplar

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı05 Temmuz 2015

  Hepsiburada.com müşteri temsilciğine ilgi ve memnuniyet anlayışından dolayı teşekkür ederim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Sayın Hakan D. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan KTX-166-61517 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Hakan03 Temmuz 2015

  Hepsiburada.com 'a ilgisinden dolayı teşekkür etmeyi çok isterdim fakat maalesef sonuç odaklı olamıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda her ne kadar başarılı olamasa da sunduğu avantaj ve güzel ürünler ile büyük bir teşekkürü hak ediyor. Amacım karalama yapmak değil aksine müşteri memnuniyeti konusunda gayret göstermeleridir.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Haziran 2015

  Sayın Hakan D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KTX-166-61517 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön