Hepsiburada.com 2 Aydır Ürünümü Göndermediler.

Mehmet K. |

27 Mart 2015 tarihinde siparişini verdiğim çift kişilik fabress Visco Yatak Pedi 160x200x5 ürünümü gönderemediler. Siparişimi Hepsiburada.com üzerinden vermiştim. Bana yaklaşık 2 hafta sonra çift kişilik değil, tek kişilik yatak pedi gönderdiler. Bende ürünü kendilerine kargo ile gönderip doğru ürünü talep ettim.

Sonrasında aradan yaklaşık 1,5 ay daha geçmesine rağmen bana ürünümü göndermediler. Defaatle, fabress şirketi ve Hepsiburada.com'la yaptığım görüşmelerden henüz sonuç alamadım. Firma ile bütün görüşmelerimde, ürünün fabrikaya sipariş verildiğini, kendilerinin de fabrikadan ürünün kendilerine ulaşmasını beklediklerini söylediler.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  23 Haziran
  12:37

  3 ay oldu. Hala ürünü göndermediler. Ne zaman geleceğine dair de herhangi bir ipucu yok. Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi tekrar belirttim 3 gün önce, hala dönüş yok. Ortada ürün yokken Hepsiburada.com bana ürünün faturasını gönderdi. Bu nasıl iş?
  Para iadesi için siteden işlem yapmayı denedim. Ürünü aldıktan sonra 14 gün içerisinde para iadesi mümkün uyarısı alıyorum. Ürünü aldım mı ki paramı iade etmiyorsunuz?

 • 02 Haziran
  15:03

  Sayın Mehmet K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CRO-963-75178 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri