Hepsiburada.com 2 Aydır Teslimat Yapılmaması.

Mustafa Y. |

30.06.2016' da vermiş olduğum 4***6 numaralı siparişimde bulunan, 2 adet efsane babil tuna 13728-065 halı 170x250 cm-170 x 250 cm halılar, üzerinden 2 ay geçmesine rağmen teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerine talep açtığımda siparişteki önceden gönderilen ürünün kargo takip numarasıyla gönderildiğini söylediler, talebi kapatmaya çalıştılar. Takip numarasının yanlış olduğunu söylememe rağmen tekrar aynı numarayla gönderildi deyip kapatmaya çalıştılar.

3 kere müşteri hizmetlerini aradım ve her aramamda en geç 48 saat içinde dönüş yapacağız demelerine rağmen hiçbir dönüş yapmadılar. Ne yazdıklarımı okuyorlar, ne de şikayetime cevap veriyorlar. Müşteri hizmetleri yazışmalarına ekten bakabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti sıfırın altında. Bu kadar ilgisizlik ve lakaytlık olamaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  06 Eylül
  17:16

  Tebrikler. 2 ayın sonunda farklı ürün gönderdiniz ve iade işlemleri ile uğraşmak zorunda bıraktınız.

 • 29 Ağustos
  12:18

  Sayın Mustafa Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZWS-929-99076 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri