03 Eylül 2013

Hepsiburada.com 2 Ayda Ürünü Teslim Edemedi!

Hepsiburada.com 2 ayda teslimatı yapmadı. Yanlışlığı düzeltmek için aradım düzelttik dedikleri şeyin 1 ay sonunda çağrı merkezine ilk kez yaşıyormuş gibi sordum düzelmemiş olduğunu anladım. 1 ay oyaladılar. Aradığınız kişi ancak kayıt alabilirim diyor. Kayıttan bir hafta sonra en kısa sürede bilgi verilecek maili geliyor.

Hepsiburada.com hizmeti bu kadar. 200 TL'yi helal etmiyorum, ürünü de istemiyorum bir daha da alışveriş yapmayacağım.

Murat 34 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Kasım 2013

    paramı iade ettilerbir kaç ay sonunda

  • Murat05 Eylül 2013

    çağrı merkezi kayıt alıyor. bir hafta sonra standart cevap maili geliyor. şikayet var içerisinde de standart cevap. hiçbir şekilde yetkili bir kişiye ulaşmak mümkün değil. ürün kargo numarası paylaşmıyorlar. ama kargolanmış diyorlar. iptal etmek istyorum. artık ürün gelse de almayacağım. ürünü iade edeceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Murat B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön