Hepsiburada.com 18 Şubattan Beri Faturam Gönderilmedi.

Fatma Beyhan Ç. |

Hepsiburada.com'da' 18 şubat 2014'te almış olduğum 26908222 ve 18093020 2 siparişimle ilgili 9 adet sevk irsaliyesi gelmesine rağmen talebime rağmen faturam gönderilmedi.

Konuyla İlgili en az 7 çağrı yaptım mesaj attım hepsinde gönderilecek dendi ve ay bitiyor. muhasebeye mal girişi yapamadım. Mesajın birinde; Postada-kargoda kaybolmuştur cevabı verdiler.

Hangi kargoya verdiyseniz hangi tarih ve kargo takip no'sunu verin dedim buna da cevap veremediler. Tıklayın isteğiniz ürün ayağınıza gelsin reklam spotları çöktüğünü düşünüyorum. Daha bir faturayı bile 25 günde adresime getiremeyen bir firmanın bu sloganı kullanmasını garipsiyorum. En son aradım sitem ettim. Halen beklemedeyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Beyhan Ç.
  13 Mart
  16:57

  sorunun 25. günün sonunda çözülmesi için buraya yazmak gerekmiş demekki. yoksa ciddiye alınmıcaktı 25 gunlük çırpınış... "şikayet var. iyi ki var". demek geliyor insanın içinden...

 • 13 Mart
  14:01

  Sayın Fatma Ç,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JIN-230-69215 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri