Hepsiburada.com 18 Gün Önce Sipariş Verdiğim Ürün Hala Gönderilmedi...

Cenk E. |

15 Mayıs 2016 tarihinde 8 üründen oluşan bir sipariş verdim. Ürünlerden bir tanesi hala gönderilmedi (bugün 03 Haziran 2016). Yaklaşık 15 gün sonra ürünü göndermediklerini hatırlatmak için müşteri hizmetleri ile görüştüğümde, ürünü şu anda gönderemeyeceklerini söyleyerek siparişi iptal ederek ücret iadesi yapabileceklerini söylediler. Nedeni ise ürünün siteden kaldırılma işlemleri yapılıyormuş. Bu konuşmayı yapalı 1 gün oldu ve hala sitelerinde bana gönderilmeyen ürün var ama nedenini anlamadığım bir şekilde ürün gönderilmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk E.
  15 Haziran
  12:49

  Şikayetvar.com sitesine problemimi yazdıktan sonra ürün gönderildi. Ama Hepsiburada.com sitesi çözüm için çok fazla uğraşmadı, sürekli paranızı iade edelim dediler. Stoklarında ürün olmasına rağmen farklı satıcıdan alınan bir ürün olduğu için Hepsiburada kendini muhatap olarak görmüyor. Sonuç olarak 15 Mayıs 2016'da verdiğim sipariş Şikayetvar.com sitesi sayesinde 08 Haziran 2016 tarihinde eline ulaştı.

 • 04 Haziran
  13:18

  Sayın Cenk E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GRQ-345-71999 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri