20 Mayıs 2014

Hepsiburada.com 17 Gün Oldu Siparişim Gönderilmiyor.

7 mayıs tarihinde sipariş ettiğim ürün halen tarafıma gönderilmedi. İşlem yaparken temin edilme sorunu ile ilgili bir bilgilendirme yokken 9 gün sonra tarafıma mail ve telefon yoluyla temin edilemediği ama diğer renk ürünü seçersem hemen gönderilebileceği iletildi.

Verilen bilgiye istinaden ürünü değiştirdik ama halen gönderimi sağlanmadı. Ne zaman temin edileceği belirsiz. Çağrı merkezindeki elemanlarının tek söylediği ürününüz de gecikme var. Böyle bir ciddiyetsizlik görmedim. Ücrete gelince hemen tahsil ediliyor ama ürünün gelişi Allah'a kalmış.

Fatma 393 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Sayın Fatma Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EDI-922-68406 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön