Hepsiburada.com 15 Gündür Ürün Temin Sürecinde!

İlter S. |

Hepsiburada.com'dan geçen ay hediye çeki kampanyasından yararlandım ve bu ay içinde harcaya bileceğim bir çek kazandım. Çeki harcamak için 1 ay bekledikten sonra 15 temmuzda yaklaşık teslimat süresi 7 gün yazan büro tipi bir buzdolabı sipariş ettim. Siparişimden 8 gün sonra tedarik edilip edilmeyeceğini ne zaman bana iletileceğini sordum.

Sürekli bir otomatik bir cevap dönüp durdular. 10 gün geçti yine bir gelişme olmadı tekrar sordum yine otomatik cevap geldi. Çağrı merkezini aradım bir bilgi veremeyeceği söyledi durdu. 16 gündür ürünümü tedarik edemediler ve halende ne zaman gönderebileceklerini söyleyemiyorlar. Beyaz eşya almadan önce tedarik edebilecekler mi sormak gerek heralde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlter S.
  15 Ağustos
  11:41

  Eğer hemen göndermeyecekler ise tek yapmaları gereken ne zaman göndereceklerini belirtmek gelir gelmez diye biz cevap kabul edilemez.

 • 02 Ağustos
  11:30

  Sayın İlter Ş,

  Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla
  bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx