17 Mayıs 2013

Hepsiburada.com 15 Günde Parçalanan Polo Ayakkabı!

16.03.2013 Tarihinde Hepsiburada.com sitesinden Ralph Lauren Erkek Ayakkabı - 8160944045 BF ayakkabısı aldım.Zaten 7 gün kargo süresi.15 gün içerisinde ayakkabılar hem iç bölgeden hem de yanlardan yırtıldı giyilmeyecek hale geldi.Hepsiburada.com sitesi konuyla ilgili hiç yardımcı olmadı.Ayakkabıları inceleme gerekliliği bile hissetmedi.

Ürünü geri almamak için yapmadığını bırakmadı.Çok zor şartlarda kargo iade kodu aldım ve ürünleri incelenmesi amacıyla gönderdim.Şimdi ayakkabılar kargoyla bir onlara bir bana ring sefer yapıyor. Kargocu'lük oynuyoruz.Ben bu ayakkabıların taklitini alıyorum ve en az 8 ay giyiyorum. Bu ne biçim bir yaklaşımdır.

Mustafa 130 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 27 Mayıs 2013

    Çok gayriciddi fir firma eski yakkabıları bana geri gönderdi.Almıyordum ama çocuk yanlışlıkla almış.15 günde yırtılan ayakkabı giyecek kadar zengin değilim.Bir an önce paramın geri ödenmesini talep ediyorum.

  • Mustafa 20 Mayıs 2013

    Merhabalar, Çözeceğiz diye mesajlar geldi ama şu ana kadar çözülen birşey yok.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Mustafa K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön