12 Mayıs 2016

Hepsiburada.com 15 Gün Önce Verilen Sipariş 15 Gün Sonrasında İptal Edildi.

25 Nisan da sipariş verdim, 27 Nisan da "Yurtiçi kargo" ya verildi. Evde kargo beklerken, kargo şirketi "geldik, bulamadık" diye not bırakıldı. Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim "kargo şubesiyle iletişime geçildi geçildi, acil teslim talebinde bulunuldu" seklinde cevap aldım.
Yurtiçi Kargo nun teslim etmemesi ve Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile iletişimim birkaç kez tekrarladıktan sonra...
"... Şubesi yetkilileri ile iletişime geçilmiş olup, 10.05.2016 tarihinde teslimatının sağlanması planlanmaktadır. " şeklinde tarafıma bildirim sunuldu. 10 Nisan tarihinde de ürün teslim edilmedikten sonra, 11 Nisan yani bugün ürünün iade edildiğini tutarın hesabıma iade edildiğini bildiren mesaj gönderildi.

Müşteri hizmetleri sorunu çözmekten çok uzak, ezberledikleri "ilgili birime ileteceğim" cümlesini tekrarlayıp duruyorlar. Sorunu bilgim olmadan iade almışlar ve sorunun çözüm için hiçbir şey yapılmadan mağdur edildim.

Hakan 21 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın Hakan Ö Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YWP-894-54594 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön